Светова Альона Олегівна

Наша гордість! Заслужений тренер України, Майстер спорту СРСР по тенісу, Заслужений робітник фізичної культури та спорту України.

Жінка, яка внесла в історію українського тенісу великий вклад.

Її ім’я знає кожний гравець тенісу не тільки в Україні, а й за її межами. Вона професіонал своєї справи, на її рахунку сотні перемог та досягнень. Її учні на даний час стали тренерами, які передають досвід та знання новому поколінню!

Альона Олегівна ставиться до кожного клієнта з особливою увагою та підтримкою, її двері завжди відчинені для вас! Вона уважно стежить за кожним нашим учнем та його досягненнями, спільними зусиллями з тренерами намагається виховувати майбутніх чемпіонів, тому що великих досягнень можна досягти спільною роботою в команді!

Тренер -  це перш за все психолог, людина яка розуміє ваш характер та ваші фізичні здібності з першого заняття. Це професіонал, який дасть вам впевненість в собі та досконало покаже техніку гри.

Український тенісний центр надає послуги кваліфікованих тренерів. Це люди майстри своєї справи, які виховали не одного чемпіона.

В професіоналізмі наших тренерів нема рівних, тому що наша мета – зробити теніс частиною вашого життя!

×
Записатись до табору
×
Хочу у Viccourt Space