Новини

2021-й, яким ми пишаємось!

Неймовірний результат показала вихованиця УТЦ VICCOURT – СОФІЯ ШИМАНСЬКА протягом 2021-го року, піднявшись у міжнародному рейтингу на 300 позицій, і посівши 136 місце.

Ще півтора року тому, Софія не мала взагалі міжнародних очків та не входила в 20-ку кращих тенісистів України своєї вікової категорії. А за 2021-й рік показала приголомшливий результат.

13 –річна Софія тренується в Українському Тенісному Центрі VICCOURT у тренера  Словцова Олега Ігровича. Олег Ігорович займається з групою спортсменів рівня Profi Junior, однією з яких і є Софія.

За півтора року плідних тренувань та участі у турнірах, Софія отримала заслужені титули :

• ️Призерки Міжнародного турніру до 16 років -  м.Харків, Україна;️
  • Призерки Всеукраїнського турніру до 16 років (3 місце) – м.Буча, Київська обл.;️
  • Переможниці Міжнародних змагань в Молдові (1 місце – одиночка, 3 місце - пара)
  • Призерки Міжнародних змагань в Харкові
  • Призерки Міжнародних змагань в Києві – X-PARK (2 місце – одиночка, 3 місце- пара)
  • Призерки Міжнародних змагань в Естонії– NARVA CUP (1 місце – пара, 3 місце- одиночка)

За цей період Софія зробила колосальний ривок з 450 на 136 місце у міжнародному рейтингу і прагне потрапити у Збірну України до 14 р. та на Чемпіонат Світу у Франції.

За словами тренера, Софія дуже уважна і слухняна на тренуваннях, має гарну пам’ять та здібності до математики.  Якщо програє матч, виконує до кінця настанови тренера, завжди прислуховується до його думки. Тактика гри у Софії завжди на перемогу.

Тренується спортсменка 5-6 разів на тиждень, по 2 рази в день теніс та 1 година на день ОФП.

В грудні планує  робити зусилля на фізичну підготовку і відновлювальний процес.

Плани на 2022 рік – багато та якісно тренуватись, приймати участь в турнірах та займати призові місця.

Велика подяка тренеру- СЛОВЦОВУ ОЛЕГУ ІГОРОВИЧУ та керівнику Українського Тенісного Центру VICCOURT - СВЕТОВІЙ АЛЬОНІ ОЛЕГІВНІ за прикладені зусилля у формуванні спортсменки.