Новини

30-й Міжнародний юнацький тенісний турнір I-ї категорії VICCOURT CUP

30-й Міжнародний юнацький тенісний турнір  I-ї категорії VICCOURT CUP

В селі Святопетрівське, що на Київщині, в Українському Тенісному Центрі "VICCOURT" пройшов 30-й Міжнародний юнацький тенісний турнір  I-ї категорії VICCOURT CUP, відкривши сезон турнірів ITF 2021.

Змагання пройшли в умовах локдауну та сильних морозів. Але це не завадило спортсменам показати гарну гру, а організаторам - високий рівень турніру.

Серед більше сотні учасників із 28 країн світу честь України, а зокрема села Святопетрівське представили тенісисти:

ІЛЛЯ МАКСИМЧУК
МАРІЯ ГЛАГОЛА
ГЛІБ СОНЕНКО
МИХАЙЛО ЗУБОВ

Вдалось дійти до півфіналу в одиночному і парному розряді  - МАРІЇ ГЛАГОЛІ - спортсменці УТЦ "VICCOURT" ( тренери - Сітковський Сергій Олександрович ьа Словцов Олег Ігоревич).

Гідний результат показав спортсмен УТЦ "VICCOURT" ІЛЛЯ МАКСИМЧУК, посівши 2-е місце в парному розряді. Тренує Іллю Богданов Володимир Вікторович.

Також Україну гідно представили наступні спортсмени:

Сабіна Зейналова ( 1 місце в парному розряді)
Андрій Зімнох

УТЦ  VICCOURT, с. Святопетрівське і вся Україна пишається своїми спортсменами і бажає їм успіхів у подальших змаганнях!

Команда Viccourt дуже вдячна всім , хто долучився до організації турніру в такий нелегкий час - а саме спонсорам і партнерам VICCOURT CUP 2021