Новини

До вашої уваги результати турніру ORANGE BALL

1 июня 2021

Кожні змагання - це ще один крок до успіху, адже тільки там загартовується справжній характер чемпіона та воля до перемоги!

Результати RED BALL

1 июня 2021

На кортах Українського Тенісного Центру пройшов турнір "RED BALL" - дуже важливі, а для декого перші серйозні змагання в житті, перші поразки і перші перемоги!

Вітаємо Роксолану Кокшарову із зайнятим II-м місцем у турнірі "Forehand Cup 11" 2-ї категорії

31 мая 2021

Тенісистка гідно себе проявила на змаганнях і до останнього боролася за перемогу.

Подвійна перемога Марії Глаголи на Кубку України

27 мая 2021

Одразу 2 перемоги здобула вихованиця УТЦ VICCOURT- ГЛАГОЛА МАРІЯ на Кубку України серед дорослих

Перемога Лапенкової Катерини на Forehand Cup

27 мая 2021

Вітаємо спортсменку УТЦ VICCOURT Лапенкову Катерину з перемогою в парі з Астаховою Дар'єю на турнірі Forehand Cup 2 категорія до 16 р. м. Київ.